E-mailová podpora

Meno E-mail Text správy

Máte otázky týkajúce sa SpeedDating-u?

V tejto časti sme sa pozreli na SpeedDating Vašimi očami a skúsili sme odpovedať na, podľa nášho názoru, najzložitejšie otázky týkajúce sa SpeedDating-u...

Najčastejšie otázky:

Je 5 minút dostatočne dlhý čas?

Päť minút stačí, aby ste spoznali, či Vám je osoba sediaca oproti sympatická a či by ste ju ešte niekedy chceli stretnúť, alebo naopak, či by ďalšie rande vo Vašom prípade znamenalo časovanú bombu plnú ošúchaných spoločenských fráz o počasí.

Koľko trvá SpeedDating akcia?

Stretnutie prebieha podľa stanoveného časového plánu (podľa počtu účastníkov), pričom určite nepresiahne dve hodiny vrátane 20 minútovej prestávky na “predýchanie“.

Zabudol som heslo

Zabudli ste heslo? Stačí len stlačiť Reset password a bude Vám zaslané nové heslo na email, ktorý ste uviedli pri registrácii.
Reset hesla

Koľko stojí jedna akcia, možnosť skupinových zliav

Uvádzací poplatok za SpeedDating stretnutie pre jedného účastníka je 12 €. Cena zahŕňa profesionálne zorganizovanie stretnutia, prenájom priestorov, úvodné drinky, materiálno-technické zabezpečenie stretnutia (sms, formuláre, menovka, pero, e-mail o zaslaní zhody a ďalšie).

Ak chcete prísť so svojimi priateľmi, môžete naviac získať skupinovú zľavu. Jednotlivo sa zaregistujte a následne nám pošlite e-mail uvedením kontaktov na všetkých členov v skupine. My Vám následne na začiatku stretnutia vrátime časť Vášho poplatku, prípadne si môžete objednať jeden drink zdarma.

Skupinové zľavy sú uvedené v tabuľke, pričom sa zľava pohybuje v závislosti od množstva počtu kamarátov, ktorých so sebou zoberiete aktívne sa zúčastniť na akcii.

Účasť 12€
Účasť s kamarátom 10€ + 12€
Účasť s 2 a viacerými kamarátmi 10€ + 10€ + 10€
Čo ak nemôžem uhradiť poplatok platbou cez internet?

V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nemôžete uhradiť poplatok cez internet, v podpore je uvedená e-mailová adresa, na ktorej sa môžete informovať o ďalšom postupe. Operačne vyriešime nielen tento, ale akýkoľvek iný problém.

Môžem účasť zrušiť?

Áno – po upresnení termínu a zaplatení poplatku, nám samozrejme môžete kedykoľvek napísať email, že sa stretnutia zúčastniť nemôžete. V prípade, ak tak urobíte do 7 dní pred uskutočnením stretnutia, budete buď bez akéhokoľvek ďalšieho poplatku preradený na nasledujúce stretnutie alebo Vám bude vrátený celý už zaplatený poplatok – bez zbytočných otázok. V prípade, ak nám dáte vedieť, 3 až 7 dní pred stretnutím, že sa ho nemôžete zúčastniť, preradíme Vás na najbližšie stretnutie bez akéhokoľvek poplatku, alebo Vám vrátime 50% z už zaplateného poplatku. Ak sa zmena z Vašej strany uskutoční v deň konania stretnutia alebo 2 dni pred ním, preradíme Vás bez akýchkoľvek poplatkov na ďalšie stretnutie, avšak bez možnosti vrátenia už zaplateného poplatku.

Ďaľšie kontakty

Myrta s.r.o.
Pribišova 35, 841 05 Bratislava
Email: info@ihneddvaja.sk

IČO: 47 196 611
DIČ: 2023840709

Číslo účtu: 4018800661/7500
Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka č. 91394/B
www.orsr.sk

Telefonická podpora Naši operátori Vám pomôžu a poskytnú informácie o službách SpeedDating-u

INFOLINKA t.č. +421 908 934 169 Linka je dostupná každý deň od 8:00 do 22:00 hod.