Kde sa stretneme?

Stretnutia prebiehajú v bratislavskom Starom Meste, v podnikoch, ktoré boli vybrané na základe dôsledne určených kritérií (napr. trendovosť, otvorenosť priestoru, nefajčiarske priestory, príjemný personál, blízkosť parkovania a iné). Priestory v podnikoch budú rezervované alebo vyhradené iba pre účastníkov SpeedDating-u. Po privítaní Vás čaká welcome drink podľa výberu a z nápojového lístka si môžete objednávať aj počas celého večera.

Pri organizovaní SpeedDating-u spolupracujeme s týmito podnikmi:

ZUM DORTMUNDER KRIEGEL

Lokalita: Panská ulica č. 7, Bratislava

Dopravná dostupnosť: MHD č. 2, 4, 6, 7, 8, 9, 28, 29, 30, 37, 50, 70, 82, 88, 91

Parkovanie: Carlton Garáž

Popis: Navštívte príjemnú nemeckú krčmičku v centre mesta s vždy ochotnou obsluhou. Tunajšia ponuka je originálna a má šancu nájsť si stálych zákazníkov. Ponuka jedál, ako aj ponuka nápojov je úzko spojená s názvom – nájdete tu predovšetkým nemecké špeciality. Milovníkov sladkého poteší široký výber zákuskov rôzneho druhu. Presvedčte sa sami!

PENZIÓN GRÉMIUM LOBBY BAR

Lokalita: Gorkého 11, 811 01 Bratislava

Dopravná dostupnosť: MHD č. 1, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 16, 17, 50, 70, 78

Parkovanie: Parkovisko pred Ministerstvom práce, sociálnych vecí a rodiny, Carlton garáž, Garáž pri Opere

Popis: Navštívte novootvorený zrekonštruovaný penzión Grémium a v ňom na poschodí príjemnú kaviareň. Penzión a kaviareň sa nachádzajú v najužšom centre Bratislavy a svojim klientom okrem príjemného ubytovania ponúka aj príležitosť stráviť príjemný večer v príjemnom prostredí útulnej kaviarničky. Presvedčte sa sami!