"Trocha som mal obavy, čo sa z toho vykľuje,ale fakt to stálo za to."Andrej

"Velmi sa mi pacilo"miska

"Jedinečný zážitok, vychutnal som si to. Vrelo odporúčam."Peter

"paraaada, skvelo som sa bavil no mozno by som pridal par minut ku kazdemu rozhovoru"mongus

Tešíme sa na Vaše dojmy

Tím IhnedDvaja sa snaží svojim klientom poskytnúť služby na najvyššej úrovni. Keďže sa však neradi chválime sami, poprosili sme o rozhovor jednu z prvých účastníčok našich IhnedDvaja stretnutí, 26 - ročnú Soňu z Bratislavy.

(ID tím): Ahoj Soni, koľko máš rokov a kde pracuješ?

(Soňa): Mám 26 rokov a pracujem ako human resource konzultant v personálnej agentúre v Bratislave.

(ID tím): Ako si sa dozvedela o speeddating-u?

(Soňa): O speeddating-u som sa dozvedela od kamaráta, ktorý sa podobnej akcie už v zúčastnil v zahraničí a veľmi si ju pochvaľoval.

(ID tím): Prečo práve speeddating ako forma zoznamovania?

(Soňa): Ja som síce taká „veselá kopa“ a so zoznamovaním sa s novými ľuďmi nemám žiadny problém, na druhej strane mám pocit, že stretávam stále rovnaké typy chlapov - ekonómov a ´ajťákov´...chcela som proste vyskúšať niečo nové.

(ID tím): Páčilo sa ti naše speeddating stretnutie? (Splnilo Tvoje očakávania)?

(Soňa): Musím povedať, že som nečakala, že to bude také super. Váš tím vytvoril skvelú, veľmi uvoľnenú atmosféru a celý čas som mala dobrý pocit. Chalani boli všelijakí, z niektorých som odpovede fakt „dolovala“, pri niektorých mi už po 2. pohľade začala svietiť zelená kontrolka (Soňa sa smeje a vysvetľuje, že zelená kontrolka signalizuje, že chlap oproti je „kus“). Páčilo sa mi najmä, že chalani boli naozaj rôzni: profesionálny vojak, právnik, fitness tréner...

(ID tím): Komu by si, Soni, odporučila zúčastniť sa nášho speeddating stretnutia?

(Soňa): Každému, kto je už unavený z chatovania a piatkových akcií typu „Poďme do baru, možno tam budú nejaké/í v pohode baby/chlapi“.

(ID tím): Ako hodnotíš naše služby?

(Soňa): Vaše služby boli naozaj na vysokej úrovni. Promptné, bez akéhokoľvek problému. A oceňujem aj celú atmosféru podujatia, pekné prostredie a nerušivú hudbu v pozadí - naozaj to urobilo na mňa dobrý dojem.

(ID tím): Soni, ďakujeme za rozhovor a dúfame, že sa zhodneš presne s tými mužskými účastníkmi, ktorých si zakrúžkovala. Veľa šťastia!